ВИДИ ОГОРОЖ

Огорожа — обличчя вашого будинку. Саме огорожа багато розкаже про хазяїна будинку: про смак власника і його відношення до безпеки будинку. Найбільший попит мають огорожі із натуральних матеріалів: каменю, металу, дерева.

Огорожа
з габіонів
Тренд сезону, надійний, вибір європейців. Альтернативне сучасне рішення паркану з каменю. Камінь обирається за бажанням Замовника. При будівництві використовуються оцинковані зварні сітки, наповнені натуральним каменем. Конструктивне рішення: фундамент та опори
Огорожа
із буту
Солідний, надійний, на віки. При будівництві використовується натуральний камінь та бетон. Конструктивне рішення: фундамент та опори
Бетонна
огорожа
Встановлення бетонної огорожі має лише один недолік - вага конструкції, що викликає проблеми з транспортуванням. Зате переваг вистачає. Це і міцність, і довговічність, і різноманітність дизайну. Ціна варіюється в залежності від форми, фарбування та фактури матеріалу.
Огорожа
комбінована
Унікальне рішення, надійне, стильне. Поєднавши кілька рішень в одному, ви отримаєте свій унікальний дизайн огорожі. Може поєднувати габіони, дерево, метал та інші матеріали. Конструктивне рішення: фундамент та опори
Огорожа зі штахетнику
Штахет металевий – відносно нещодавній винахід, який швидко став затребуваним. Паркан із металевого штахетника популярний нині серед споживачів та професіоналів. Причиною є його переваги на тлі багатьох інших огорож. Порівняно з дерев'яним парканом, з металевого штахетника більш міцний і довговічний. Порівняно із парканами з металопрокату, він має меншу парусність – а значить, вимагає менше опорних стовпів. До того ж він не створює глуху перешкоду на шляху сонячного проміння, що особливо важливо для дачних ділянок та городів. Матеріали для виготовлення металевого штахетного огородження легко транспортуються і вже на місці збираються всі елементи. Завдяки своїй легкості євроштахети вимагають менше зусиль для підготовки території
Огорожа із євросітки
Паркани 3D для дачі або заміського котеджу все більше набирають популярності поряд з кованими та іншими аналогами прозорих огорож. Такі конструкції неоціненні для дому та саду, адже зберігають пропускну здатність світла, візуально розширюючи простір. Якщо ви вирішили, що ви хочете відкрити для оточуючих внутрішній двір, тоді такі секційні огорожі стануть не лише гідним вибором за зовнішніми параметрами, але й оптимальним варіантом витрат. Вони міцні, мають тривалий термін служби, жорсткість за рахунок поздовжніх вигнутих прутів. Органічно впишуться в екстер'єр завдяки універсальності кольору і форми, відносячись при цьому до «економ» класу.
Огорожа з клінкерної цегли
Цегляний паркан - традиційний і один із найпоширеніших видів огорожі для заміського будинку, котеджу та дачі. Таким популярним його роблять:
  • надійність і довговічність, це найміцніший варіант, термін служби – до 100 років!
  • привабливість та презентабельність зовнішнього вигляду;
  • мінімальний догляд один раз на кілька років;
  • безліч варіантів виконання, у тому числі у поєднанні з деревом, профнастилом та куванням.
Такі переваги з лишком перекривають мінуси, до яких можна віднести відносно високу вартість та досить великий термін будівництва.
Огорожа із профнастилу
Металеві огорожі на сьогоднішній день - один із найбільш затребуваних матеріалів, що використовуються при будівництві. Сучасні споруди мають низку беззаперечних переваг:

1. Конструкції міцні та надійні.

2. Довговічність. Якщо його встановлено професійно, він забезпечує захист ділянки та будівель на багато років.

3. Сучасний привабливий зовнішній вигляд.

4. Простий догляд. Єдине, чого він потребує, – це періодичне підфарбовування або обробка антикорозійною речовиною.

5. Широкий асортимент та можливість зробити вибір на свій смак.

6. Цінова доступність.

НАШІ ЦІНИ
Встигни замовити
Огорожа
із габіонів
Договірна
Огорожа
із каменю
Договірна
Огорожа
металева
Договірна
Огорожа
комбінована
Договірна

Дізнайся вартість
огорожі
прямо зараз